Kdo jsme a jak pracujeme | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

Kdo jsme a co děláme

Jednoduše řečeno: Navrhujeme a vytváříme webové stránky.

Spojuje nás radost z tvorby, požitek z kreativní práce a nadšení ze vznikajícího díla. Každý z nás má své zdroje inspirace a zkušenosti z různých oborů, které přináší do společných projektů. Každý projekt chápeme jako tvůrčí proces, na jehož konci je uživatel.

Zkušenosti s tvorbou webových stránek máme zejména z oblasti cestovního ruchu, gastronomie, kulturní sféry, muzeí, měst a komunálních služeb, ale i internetového prodeje. Kromě webdesignu a programování jsme se našli v tvorbě her.  Pro klienty zajišťujeme copywriting, fotíme a natáčíme videa a pomáháme s realizací jejich vlastních projektů. Weby od nás pohání zpravidla náš vlastní redakční systém vyvíjený podle potřeb našich klientů.

Ostatně, více prozradí naše realizované projekty.

 

Náš tým

Pavel Kovařík

Koordinuji projekty, připravuji strategie a mám bohaté zkušenosti se strategickým marketingem a brandingem. Inspiraci nacházím v knihách, o kterých občas píšu, a hlavu si čistím při běhání. Mimo jiné jsem pořádal TEDxZnojmo a Barcamp Znojmo.

 

Petr Pospíšil

Programuji a kóduji. Dlouhodobě se zabývám vývojem našeho redakčního systému. Zajímá mě umělá inteligence a fungování robotů. Ve zbytku času se intenzivně věnuji bojovým sportům, především MMA.

 

Veronika Biskupová

Maluji, kreslím, tvořím. Nejen pracovně :-). Z naší tvorby jsem si výtvarně nejvíc užila komiks o Suchém Čertovi a hry s Pravíkem. Jsem členkou uměleckého uskupení Sami za sebe, ráda tančím, bavím se výtvarnými projekty a pořádám Živou galerii.

 

Alena Kovaříková

Nejprve se podílím na návrhu struktury, konceptu fungování a grafického designu webových projektů. V některých firmách se tomu říká UX :-). Posléze píšu texty a spoluvytvářím obsah. Jsem vystudovaná psycholožka, věnuji se psychoterapii. Mí oblíbení autoři jsou Eckhart Tolle, Marianne Williamson a Leo Babauta. Relaxuji při cvičení jógy.

 

Jiří Gombár

Moje parketa je hudba a video. Píšu scénáře, režíruji naše spoty, někdy stojím za kamerou a podílím se na stříhání a zpracování videí. Můj koníček je hudba, sám hraju na několik nástrojů a občas točím spřáteleným kapelám klipy.

 

Proč a jak

Proč. Chceme přispět svou troškou do mlýna. Chceme dělat pěkné a fungující weby, které odráží podstatu a myšlenky projektů, které reprezentují.

Jak. Fungujeme jako komunita lidí, kteří se potkávají nad společným dílem. Baví nás tvořit a baví nás tvořit pospolu. Každý máme své další aktivity a koníčky, takže si tvorbu webových projektů dokážeme patřičně užít. Někdy sedíme společně v kanceláři, jindy pracujeme na dálku. Rádi dýcháme svobodně, a protože jsme zodpovědní lidé, funguje to a daří se nám projekty dotahovat do konce.

Těšíme se na spolupráci!

 

PS: Kontaktovat nás můžete třeba hned :-).