Dáváme značkám obsah

Na začátku je Vaše vize

My Vám ji pomůžeme naplnit. Jsme tým zkušených expertů, kteří se zabývají tvorbou značek, PR komunikací a obsahovým marketingem. Vycházíme z unikátního know-how pro budování vůdčí pozice značky na bázi konceptu thought leadership.

Vaše značka získá neotřesitelnou pozici na trhu a bude přirozenou autoritou v oboru. Tím si zajistí dlouhodobou konkurenční výhodu i automatickou viditelnost v médiích.

growth
media-02

Tvoříme značky a pomáháme jim růst

Náš přístup je založený na tvorbě obsahu. Věříme, že precizní a konzistentní práce s textem a vizuálním obsahem dokáže vytvořit silnou značku s nenapodobitelnou osobností.

Pro práci používáme to nejlepší z brandingových a komunikačních technik. Zásadní je pro nás vždy vize a strategické směrování značky. Až podle toho vybíráme vhodné nástroje k nastartování a po podpoře růstu.

 

Promyšlený obsah z Vás udělá nezpochybnitelnou autoritu

Představte si, že za Vámi budou novináři přicházet sami, investoři Vás budou brát za průkopníky v oboru a pro zákazníky budete vždy první volba. Nejsilnější deviza každé značky je její důvěryhodnost.

Věříme v sílu správně zvolených slov. Věříme v precizně připravenou strategii. To je dohromady vše, co potřebujete, abyste se úspěšně dostali k vytyčenému cíli. 

expert

Dělejte to jako ti nejlepší

Thought leadership je cesta úspěšných

Pro 89 % manažerů je thought leadership určující při posuzování značky; zejména jejího uznání, důvěryhodnosti a schopností. Thought leadership je pro ně stěžejní optika pro náhled na organizace. 

Více než polovina manažerů s rozhodovacími pravomocemi (decision-makers) se při posuzování schopností a kompetencí organizace orientuje spíše podle thought leadershipu, než podle marketingových materiálů.

Přibližně polovina manažerů s rozhodovacími pravomocemi (decision-makers) připouští, že thought leadership je efektivní způsob, jak ovlivnit jejich rozhodování.

Zdroj dat: Studie An Annual Report on B2B Thought Leadership by Edelman Business Marketing and LinkedIn, 2020

VSAĎTE NA PR OD PROFESIONÁLŮ

Našimi klienty jsou úspěšné firmy z různých oborů podnikání
Buďte mezi nimi!