On-line marketing a sociální sítě | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

Která cesta vede k cíli?

Pomůžeme vám ji najít. Své práci rozumíme.

Chcete o sobě dát vědět ve světě internetu?
Nezávazná kalkulace

 

Jak chápeme internetový marketing

Internetový marketing zahrnuje celou paletu nástrojů. My se k němu snažíme přistupovat koncepčně, aby všechny aktivity směřovaly k dlouhodobému posilování pozice na internetu a přispívaly k vytváření vztahů s uživateli. Na prvním místě je vždy vize a poslání. Teprve poté řešíme konkrétní marketingové nástroje a taktiky.

 

Marketing u nás chápeme jako třívrstvou službu:

 

Strategické plánování

Značka, vize a poslání. Digitální strategie. Toto jsou základy, na kterých budete dlouhodobě stavět svou on-line existenci. Pokud se toto podaří dobře nastavit, to ostatní půjde zcela přirozeně. Navíc ušetříte spoustu peněz za placenou formu internetové propagace.

 

Kampaně

Pokud chystáte spuštění nového projektu či chcete představit veřejnosti svou službu, přichází čas pro marketingovou kampaň. Řekněte nám o svých plánech a my navrhneme, jak s tím ven.

 

Konzultace a jednorázová podpora

Potřebujete poradit, jak pracovat s konkrétními marketingovými nástroji, jako jsou například systémy pro e-mail marketing nebo PPC reklama pro internetové vyhledávače? Chcete vědět, jak sami můžete zlepšit pozice svého webu ve vyhledávání, aniž byste potřebovali externí SEO agenturu? Nebo hledáte někoho, kdo vám připraví grafické materiály pro Facebook?

 

Jakým oblastem on-line marketingu se věnujeme?

PPC reklama pro Google (AdWords)
PPC reklama pro Seznam (Sklik)
PPC reklama pro Facebook

Content marketing
Digital storytelling

Marketingový audit a tvorba digitální strategie
Analýza dat a měření efektivity kampaní