Rychlý kontakt: +420 737 534 401

O nás

Děláme všechno pro to, aby vaše značka přitahovala pozornost, aby o vás mluvili jako o expertech a aby vaše texty mluvily za vás.

Rádi pracujeme v blízkosti klientů, sdílíme s nimi hodnoty, které promítáme do naší práce a do postupného přetváření strategie v konkrétní obraz. Naše služby jsou šité na míru a vždy na plný úvazek. Proto jsou naše kapacity omezené, takže si nás neváhejte rezervovat dopředu.

Jak v jedné větě vystihnout podstatu naší práce? Umění psát a současně vědět, jak dostat myšlenky ke správným lidem.

Pavel Kovařík, majitel firmy

Jak přistupujeme ke klientům a jakým způsobem pracujeme

Při práci se opíráme o strategický přístup.

Vždy se ptáme, jaký je cíl a očekávané přínosy pro klienta, čemuž podřizujeme své úsilí. Při plánování dílčích kroků vycházíme z navržené a odsouhlasené strategie. Většina projektů má dlouhodobý charakter, nebo přinejmenším zakládá na dlouhodobé efekty. Proto považujeme za důležité vycházet ze strategie a na první místo stavět klientovo proč.

Strategie pro nás není abstraktní dokument, ale zcela konkrétní plán, který vede k vytyčeným cílům. Nejprve definujeme cíle a teprve potom řešíme, jak je splnit. Vždycky pracujeme s konkrétním časovým rámcem, kdy musí jít vidět výsledky.
Rádi hledáme elegantní řešení, ale nebojíme se ani ušpinit si ruce rutinní prací a pořádně máknout. Klientům nabízíme expertní znalosti, zkušenosti z několika oborů a rozhled.

Protože se věnujeme specifické oblasti marketingové a PR komunikace, vytváříme vždy takové materiály, které hovoří ke konkrétním skupinám uživatelů, zákazníků, cílových skupin. Konkrétní sdělení je pak spojnicí mezi naším klientem a příslušným publikem. 

Chcete tři důvody, proč s námi?

  1. Perfektní výstupy za každých okolností
  2. Projekty dotahujeme do konce a myslíme přitom dopředu
  3. Know-how

Na závěr dovolte otázku. Znáte své limity? Co kdybyste je posunuli o pořádný kus dál? Zavolejte nám ještě dnes a společně najdeme cestu!

Volejte na telefonní číslo: +420 737 534 401

Kdo je Pavel Kovařík

Pavel Kovařík, portrét (Agentura KovarikMedia.cz)

Marketingu a komunikaci se věnuji v různých podobách více než 10 let. Rád bych zúročil své zkušenosti v práci pro klienty. Právě vám chci nabídnout originální přístup k marketingové komunikaci v podobě metody thought leadership.

Díky svým strategickým dovednostem, zkušenostem se sociologickým výzkumem, analytickým dovednostem, zálibě v psaní a schopnosti vidět dopředu, poskytuji jedinečný mix služeb pro váš rozvoj.

Těším se na spolupráci!