Obsahový marketing | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

Obsahový marketing

K čemu je dobrý obsahový marketing?

Potřebujete palivo pro svůj web?

Potřebujete obsah, který budou uživatelé sdílet na sociálních sítích?

Chcete, aby vás uznávali jako autoritu v oboru?

Chcete zlepšit své pozice ve výsledcích internetových vyhledávačů?

Hledáte způsob, jak získat a udržet pozornost?

 

Řešení je obsahový marketing.

 

Je to forma on-line marketingu, která se zaměřuje na vytváření různých forem obsahu na základě předem dané obsahové strategie. Cílem obsahového marketingu je přitáhnout pozornost internetových uživatelů, zprostředkovat jim informace, které požadují, a získat na svou stranu výhody plynoucí ze vzájemné interakce s uživateli. Jednoduše řečeno můžete díky obsahovému marketingu prezentovat svou nabídku ve formě, která je pro uživatele zajímavá nebo užitečná. Součástí je taktéž šíření obsahu různými marketingovými kanály. 

 

Obsahový marketing obvykle funguje ve dvou úrovních. První je strategická úroveň, druhá pak samotná tvorba obsahu.

 

Jaké služby poskytujeme my?

Strategická úroveň

 

Proč potřebujete obsahovou strategii?

Obsahový marketing bude fungovat jedině tehdy, pokud budete mít jasný plán. Musíte vědět, proč chcete vytvářet obsah, jaké jsou vaše cíle a koho chcete oslovit a přitáhnout mezi své zákazníky. Je to běh na dlouhou trať, ale první ovoce můžete sklízet během několika měsíců. Obsahový marketing má různé podoby a někdy je opravdu složité se v tom vyznat. Obsahová strategie toto vše projasní a nasměruje vaše úsilí potřebným směrem. Také je důležité myslet na optimalizaci obsahu pro internetové vyhledávače a vymyslet, jak pojmout obsah, aby se dobře šířil internetem.

 

Tvorba obsahu

 

Proč je důležité svěřit tvorbu obsahu profesionálům?

Obsahový marketing má svá pravidla. Vyžaduje kvalitní obsah, ať už se jedná o psaní textů, focení nebo tvorbu videa. Vyžaduje znalosti, jak obsah co nejefektivněji šířit. Především ale vyžaduje kapacity pro konzistentní a pravidelnou práci na realizaci obsahové strategie. Pokud cítíte nedostatky v některé z uvedených oblastí, pak se obraťte na profesionály. Ušetříte si nejen spoustu starostí a stresu, ale také čas a peníze. 

 

Proč využít služeb KovarikMedia.cz pro obsahový marketing?

1. Ušetříte čas a peníze

2. Svěříte obsahový marketing zkušeným profesionálům

3. Zajistíte pravidelný přísun čerstvého materiálu pro uživatele

4. Vyhnete se chybám

5. Pronikneme hluboko do vašeho oboru a přineseme svoje know-how

 

Chcete přestat tápat a začít využívat sílu obsahového marketingu ve svůj prospěch? Zavolejte nám na +420 737 534 401 nebo napište na agentura@kovarikmedia.cz.

Probereme vaše cíle a pustíme se do toho!