Redakční systém pro správu webu (CMS) | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

Redakční systém pro web

Profesionální redakční systém je základ pro správu webu

Redakční systém (Content Management System, zkráceně CMS) je zjednodušeně řečeno ovládací prostředí, ve kterém můžete spravovat webové stránky.

Dobře udělaný redakční systém umožňuje nejen vytvářet jednotlivé stránky na webu, psát na ně texty a vkládat do nich fotografie, ale umožňuje také spravovat menu, optimalizovat web pro internetové vyhledávače nebo sledovat statistiky přístupů na web.

Náš redakční systém toto vše splňuje. Navíc je navržený způsobem, aby usnadňoval orientaci a rychlost přístupu k editaci vybraných stránek.

Jaké výhody má náš redakční systém?

1. Snadné a přehledné ovládání

2. Rychlá práce se systémem

3. Snadná orientace v jednotlivých oddílech a seznamech stránek

4. Specializované funkce na přání a rozšiřitelnost

5. Grafický design přizpůsobíme vašemu webu

6. Možnost nastavit různou úroveň přístupových a editačních práv 

7. Podpora uživatelů

 

Redakční systém vám dá svobodu pro práci a tvorbu obsahu

Redakční systém od nás vám dá svobodu tvorby obsahu. Můžete vytvářet různé typy stránek, můžete si vyhrát s tvorbou obsahu, vkládat na stránky fotografie, videa nebo třeba přehledné tabulky. Součástí redakčního systému je též modul pro blogování.

Díky podpoře SEO elementů můžete sami kdykoli pracovat na lepší viditelnosti webu pro internetové vyhledávače, aniž byste potřebovali pomoc programátorů.

Naši klienti oceňují také specializované moduly, jako je například modul pro provoz internetového obchodu nebo rezervační systém pro ubytovatele.

Samozřejmostí je možnost propojení redakčního systému s externími službami, jako je například e-mailingová služba Mailchimp.com nebo v případě e-shopů zbožové vyhledávače Heureka.cz a Zboží.cz.

 

Přehled základních funkcí redakčního systému

Správa webových stránek

Editor obsahu stránek funguje na podobném principu jako MS Word, kde máte možnost volit styly písma, formátovat text do odstavců, vkládat tabulky nebo fotografie.

Marketingové moduly CMS

Specializované moduly CMS

Správu obsahu webu můžete provádět v různých jazykových verzích.

Internetový obchod

Systém pro internetový obchod je plně rozšiřitelný o další prodejní a marketingové funkce. Tvorba e-shopů podle individuálních potřeb je naše silná stránka. Naši klienti nemusí dělat žádné kompromisy, systém přizpůsobíme přesně jejich požadavkům a potřebám. 

 

Potřebujete rychlý a jednoduchý redakční systém pro svůj web?

Zavolejte, probereme vaše potřeby a domluvíme se na nasazení redakčního systému.

Volejte na +420 737 534 401 nebo pište na agentura@kovarikmedia.cz.