NKBrno.cz - e-shop výrobce žaluzií, rolet a doplňků | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

Internetový obchod NKBrno.cz

Internetový obchod na míru

Tvorba e-shopu na míru pro brněnskou společnost, která se zabývá výrobou okenních žaluzií, rolet a příslušenství, pro nás byla zajímavým exkurzem do světa výrobní firmy. Společnost NK Brno své produkty prodává na českém a rakouském trhu, takže dvojjazyčný e-shop se všemi jeho specifiky byla výzva.

E-shop pro profesionály i domácnosti

Na začátku před námi stála výzva: udělat e-shop, který budou rádi využívat profesionálové, ale bude pamatovat i na domácnosti. Cílem tedy bylo vytvořit platformu, kde bude možné velmi rychle vyhledat a nakoupit požadovaný produkt podle daných parametrů, ale stejně tak produktovou databázi zpřístupnit běžným uživatelům.

Hlavní slovo tedy dostal grafický design. Naše grafička navrhla vizuálně jednoduchý web, který už na vstupní stránce zpřístupňuje produkty podle hlavních kategorií a v následujícím kroku možnosti pokročilé filtrace.

 

Informace a podpora je důležitá

Protože chceme umožnit pohodlný nákup také neprofesionálům, musíme klást důraz na informační servis webu. Záhlaví webu proto obsahuje informace o podpoře a číslo na zákaznickou linku. V samostatné sekci webu je prostor pro blog, technické návody a videa, která umožní zákazníkům zvládnout montáž zakoupených výrobků svépomocí.

 

Detail produktu

Detail produktu obsahuje velké množství údajů pro každý výrobek. Stále jsme se však snažili klást důraz na přehlednost a vizuálně uživatele nezahltit.

 

Specialitou e-shopu NKBrno.cz je zadávání parametrů u každého produktu, real-time výpočet ceny u mnoha typů produktů dle zadaných parametrů, ale též interaktivní výběr barevné varianty nebo dalších variací zvoleného produktu.

 

Redakční systém

Redakční systém je velmi komplexní. Kromě standardní správy databáze produktů obsahuje i speciální moduly. Jedním z nich je například importér cenových tabulek, které se liší pro různé typy výrobkových řad. Ceny jsou navíc přepočítávány v reálném čase do dvou měn (CZK a EUR).

Systém pracuje též s dvojí verzí objednávek a fakturace pro český i rakouský trh.

Speciální pozornost jsme věnovali automatizaci a způsobu řízení objednávkového procesu včetně automatizace kontroly plateb u objednávek s platbou předem.

Internetový obchod najdete na stránkách www.nkbrno.cz.