Restaurace Sýpka Jevišovice | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

Restaurace Sýpka Jevišovice

Domácí speciality a lokální produkty

Restaurace Sýpka se nachází v srdci malebného jihomoravského městečka Jevišovice. Restaurace se nově profiluje jako výletní cíl pro gurmány se zaměřením na tradiční domácí moravskou kuchyni. Budova sýpky je současně architektonickou památkou, jejíž historie sahá až do poloviny 18. století.

Restaurace kromě kvalitní kuchyně vsází také na vína lokálních producentů, širokou nabídku piva, výběrovou kávu, ale i zázemí pro rodiny s děmti v podobě dětského koutku a venkovního hřiště s obřími deskovými hrami.


 

On-line marketing s důrazem na Facebook

Naše zapojení spočívalo nejprve ve strategické konzultaci k tvorbě značky. Následně zaznělo zadání „rozpohybovat Facebook“. Jinými slovy marketing na sociálních sítích.

Konkrétně jsme v rámci svěřeného rozpočtu vytvořili sérii image posterů a připravili se na propagaci restaurace ve spádovém území. Naší společnou snahou bylo přitáhnout zájem veřejnosti, která by mohla potenciálně navštívit restauraci. Zejména jsme sázeli na gurmánské akce, které se na Sýpce pravidelně konají.

  

  

  
 

Reklamní kampaně a podpora akcí na Sýpce

Během našeho působení v období říjen 2016, listopad 2016 a leden 2017 jsme pracovali na posílení fanouškovské základny, zvýšení míry interakce a podpory gurmánských akcí pořádaných v restauraci.

Konkrétně jsme pracovali na PR, a to v on-line i ve spolupráci s tradičními, v tomto případě regionálními médii. Tato činnost zahrnovala zejména přípravu tiskových zpráv a tvorbu a údržbu profilů na informačních a kulturních portálech (např. KudyZnudy.cz).

Vybrané akce jsme podporovali též placenými reklamními kampaněmi v síti Facebook.


 

Zapojení uživatelů

Provozovatel Sýpky se rozhodl podpořit propagaci akcí též několika soutěžemi. Smyslem bylo zvýšit počet reakcí na příspěvek s pozvánkou a zvýšit dosah příspěvků prostřednictvím sdílení mezi uživateli.


 

Naše snaha byla co nejvíce zapojit uživatele a zvýšit podíl obsahu generovaného uživateli. To přineslo též spontánní příspěvky s fotografiemi Jevišovic a okolí přímo od návštěvníků.


 

Natáčeli jsme video

Protože je Facebook platforma, kde platí především tady a teď, tedy příspěvky rychle zastarávají, chtěli jsme nějakým způsobem trvaleji a průřezově představit koncept restaurace. S provozovatelem jsme se tedy dohodli na realizaci videospotu. Propagační video zobrazuje interiér, okolí Sýpky, nechává nahlédnout do kuchyně a samozřejmě ukazuje i spokojené návštěvníky. Při produkci videa jsme se postarali o kompletní realizaci, tedy od námětu, scénáře, přes produkci až ke zveřejnění.

 

Co jsme dělali

Tvorba grafických materiálů (posterů)
Tvorba videospotu s představením restaurace
Správa stránky na sociální síti Facebook
Reklamní kampaně na Facebooku
Propagace vybraných akcí (např. Svatomartinská husička)
Tvorba tiskových zpráv pro regionální média k vybraným akcím

 

Klient

Restaurace Sýpka v Jevišovicích

 

Zdroj fotografií: Facebook/SypkaJevisovice