SEO pro portál ZkusKuks.cz | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

SEO pro portál ZkusKuks.cz

SEO analýza pro turistický portál

Destinační management barokního areálu v Kuksu si nás zavolal, abychom provedli podrobnou SEO analýzu jejich turistického portálu. Portál je mimochodem velmi zdařilý, takže jsme se pustili o to radši do práce.

V rámci analýzy jsme prověřili, jak jsou webové stránky čitelné ze strany běžných internetových vyhledávačů a předložili jsme klientovi sadu doporučení, jak tuto stránku fungování zlepšit.

Protože SEO souvisí i s dalšími oblastmi webdesignu a vzájemně se ovlivňují, doporučili jsme klientovi nad rámec zadání také několik vylepšení z pohledu UX.

Analýza klíčových slov

Protože je v dnešní době SEO z velké části o kvalitním obsahu, provedli jsme také detailní analýzu klíčových slov (analýza keywords) a vybrali kolekci relevantních keywords pro budoucí práci na rozvoji obsahu portálu.

Marketingové persony – příprava pro obsahovou strategii

Protože analýza keywords sama o sobě příliš nápomocná není, položili jsme základy pro budoucí obsahovou strategii portálu, případně alespoň pro snadnější uchopení při rozvíjení obsahu portálu. Navrhli jsme několik marketingových person a u vybraných klíčových slov jsme přidali návrhy na tematické zaměření článků. U vybraných klíčových slov jsme navrhli i to, na jaké persony by měla tato tematika převážně cílit.

 

Potřebujete poradit se SEO? Chcete vědět, jak je na tom Váš web? Nevíte, jaká klíčová slova vybrat a na čem postavit svou obsahovou strategii? Podívejte se, jak Vám s tím můžeme pomoci.