Prezentace vinařství s internetovým obchodem | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

Vinařství Simenon Chvalovice

Máte rádi víno?

Pokud ano, máme pro vás tip – Vinařství SIMENON z Chvalovic. Jeho majitel, Lukáš Kovalský, je mladý vinař, který rád ve své práci uplatňuje moderní postupy a vydává se po málo probádaných stezkách. Myslíme si, že v jeho tvorbě, při výrobě vína, je to znát. Vinařství SIMENON se nachází v malé jihomoravské obci Chvalovice poblíž rakouských hranic. Vinařství tedy těží z místní bohaté vinařské tradice a současně se pokouší o trochu jiný přístup.

Webdesign = výtvarný otisk charakteru vinařství

První krok na cestě k novým internetovým stránkám Vinařství SIMENON bylo grafické ztvárnění filosofie firmy. Jak na vás grafika působí, posuďte sami.

Z našeho pohledu jsme usilovali o čistotu a vzdušnost prostoru na stránkách. Současně jsme chtěli nechat vyniknout fotografie nabízející komplexní pohled na vinařství a jeho fungování.

Internetový obchod s vínem

Součástí internetových stránek je e-shop s vínem. E-shop vznikl jako určitá výstavní plocha vinařství, kde může prezentovat svou produkci v plné kráse. Samozřejmě je to podnikatelská příležitost a způsob, jak zpřístupnit vína SIMENON dalším zájemcům z tepla domova.

Ubytování ve sklepě a možnost rezervace on-line

Vinařství nabízí pro své hosty možnost řízené degustace ve sklípku pod taktovkou mistra vinaře, ale i posezení s vínem, muzikou a občerstvením v lisovně. Pokud cestujete z daleka, můžete využít nově postavený penzion vinařství.

Pro zájemce jsme na webu vytvořili rezervační on-line formulář, jehož prostřednictvím si mohou objednat ubytování, ale i rezervovat místo pro degustaci.

Moderní vinařství musí žít s lidmi

Tak nějak můžeme vystihnout chuť lidí ve vinařství SIMENON trávit čas ve společnosti ostatních. A samozřejmě s vínem. Účast na výstavách, akcích spojených s vínem, otevřené sklepy... všude tam je můžete potkat. A ze všech těchto akcí vznikají krásné momentky, které můžete mimo jiné vidět na sociálních sítích.

Přímo na webu jsou výpisy posledních příspěvků na sociálních sítích Facebook a Instagram, aby fanouškům vinařství nic neuniklo.

 

Celé dílko si můžete prohlédnout na www.vinarstvisimenon.cz.