Vrabčák fest - open-air hudební festival Moravský Krumlov | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

Vrabčák - hudební festival

Festival Vrabčák jsme poprvé organizovali ve spolupráci s moravskokrumlovskou radnicí v roce 2009. Festival se zpočátku odehrával v přírodním lesoparku Vrabčí hájek. Festival se od svého šestého ročníku přesunul do zámecké zahrady (resp. Dolního parku).

Tato akce patří do kategorie srdcových záležitostí. Od počátku jsme se starali o produkci, program a marketing. Postupně se více zapojovalo i Městské kulturní středisko v Moravském Krumlově a my se soustředili především na program a marketing.

Od začátku jsme ale věděli, že musíme dát festivalu do vínku něco víc, než kvalitní obsah a pěknou grafiku. Během let přibývalo konkurenčních akcí a my chtěli, aby si Vrabčák vytvořil své místo pod sluncem a hlavně aby se obklopil fanoušky, kteří jej budou mít rádi bez ohledu na počasí a vlastně trochu i bez ohledu na program. Cítili jsme, že se musíme pokusit vytvořit nezaměnitelnou značku festivalu. Tu nebude tvořit program, byť jsme se snažili dramaturgicky držet určitého systému, ale atmosféra a vzájemné vztahy. Vztahy mezi návštěvníky, festivalem, ale i námi pořadateli. Vrabčák stále funguje a stále přináší svěží muziku do Krumlova.

 

Bližší informace najdete na webu festivalu nebo na Facebooku.