Web pro Penzion Staré vinice | KovarikMedia.cz - tvorba webových stránek, SEO, marketing

Web pro Penzion Staré vinice

Web penzionu v Podyjí pro cyklisty a milovníky vína

Byli jste někdy v Národním parku Podyjí? Na jeho okraji je vesnička jménem Havraníky. A v Havraníkách najdete i útulný rodinný penzion, který nese název po zdejší vyhlášené vinici. Jmenuje se Penzion Staré vinice.

A my jsme dostali příležitost udělat tomuto penzionu webovou prezentaci.

Manželé Sedlákovi chtěli maximálně jednoduchou grafiku, aby vynikly fotografie, texty dostaly prostor a aby se na stránkách návštěvníkům dobře orientovalo.

Na začátku bylo logo

Než jsme se pustili do tvorby grafického návrhu stránek, vytvořili jsme návrh loga penzionu.

Barevné schéma bylo jasné – přírodní barvy, důraz na zelenou, protože jsme v národním parku a navíc obklopeni bujícími vinicemi, ale také hnědá, symbol dřeva a pevné střechy nad hlavou. To, že je základem loga právě střecha, zelené pásy země a hrozen vína, asi není překvapením.

Focení penzionu

Fotografie jsou základ. Pro potřeby tvorby webu i pozdější použití jsme nafotili základní kolekci fotek.

Nasazení webu na redakční systém

Poté samozřejmě přišla nejdůležitější, nebo lépe řečeno nejviditelnější část naší práce. Tvorba grafického návrhu. Jakmile byl klient spokojený s grafikou, nasadili jsme ji na redakční systém.

Rezervační systém a automatizace e-mailů

Tím to samozřejmě neskončilo. Web má i rezervační systém pro zájemce o ubytování. V pozadí toho všeho je i automatizovaný systém odpovědních e-mailů. Nejde samozřejmě o to, že si se zákazníky dopisuje robot, jde o automatické potvrzení přijetí e-mailu a současně odchází kopie na e-mailovou adresu provozovatele penzionu.

Aby byla práce s rezervacemi co nejjednodušší, pohráli jsme si i s pravidly a kategorizací e-mailů ve schránce na Gmailu.

Kniha návštěv jako zpětná vazba

Na webu je návštěvníkům k dispozici diskusní fórum, kam mohou psát své ohlasy a dojmy z návštěvy. Napadá Vás lepší způsob, jak dělat marketing?

Většina ohlasů se opravdu hezky čte. Třeba jako ten od Milana Antoviče z 19. března 2017:

"Jestliže je Podyjí jedinečným přírodním klenotem, pak Penzion Staré vinice je jedním z jeho drahokamů... ukázkový přístup majitelů i personálu, čistý, útulný, s láskou opečovávaný. Je to místo, kde si opravdu odpočinete jako doma. Vřele doporučuji a dávám šest hvězdiček z pěti."

 

Kam letos vyrážíte na dovolenou?

 

Co jsme konkrétně dělali?

Logo penzionu
Sada fotografií - exteriér, interiéry
Grafický design webových stránek
Nasazení redakčního systému
Tvorba rezervačního systému dle požadavků klienta
Nastavení e-mailových procesů
Copywriting
Grafický návrh a tisk velkoformátového outdoorového banneru

 

 

Web si můžete proklikat na www.penzionstarevinice.cz.