+ 420 770 126 519

Copywriting

Síla slov na vaší straně

Texty od nás pracují pro naše klienty už od roku 2010. Buďte mezi nimi.

Pomáháme firmám růst prostřednictvím slov.

Napíšeme to pro vás

Copywriting mění slova v účinné prodejní nástroje. Ty nejlepší texty umí znásobit návštěvnost webu, zvýšit zájem čtenářů, ale také otevřít jejich srdce… a ano, také peněženku.

Nedělejte chybu jako ti méně úspěšní. Pusťte ke slovu zkušeného copywritiera. Investice do profesionálně napsaných textů se vám mnohonásobně vrátí. Nudné a kostrbaté texty naopak poškodí vaši firmu a nenávratně potenciální zákazníky odradí.

Vsaďte na jistotu a pusťte se do toho s námi.

Čemu se věnujeme
Copywriting na 100 %

…svěží obsah pro vaše webové stránky

…pravidelná tvorba obsahu

…texty pro lepší pozice ve vyhledávačích

…posty, články, reklama

…tlačítka, popisky a navigace pro lepší UX

…sdílejte know-how a udávejte krok

…budujte autoritu a věhlas

…napsat a dostat ke správným lidem

…důvod, aby se vraceli na váš web

…proces tvorby pod kontrolou a v souladu se strategií

Jsme vaše agentura pro copywriting a tvorbu obsahu

Bezplatná konzultace

Jak pomůže copywriting vašemu podnikání

Tajné zbraně, o kterých se příliš nemluví

Získáte pozornost a čas

Budete-li mít na webu poutavé a čtivé texty, návštěvníci vašich stránek tu budou rádi trávit čas. Udržet pozornost je v dnešní době čím dál složitější. Zkušený copywriter ví, jak napsat text, který zadrnká na struny zájmu uživatelů. Ty nejlepší texty zařídí, že se na váš web budou vracet.

Vzbudíte touhu a emoce

Málokteré marketingové nástroje umí probudit opravdovou touhu. Slova to umí. Jejich prostřednictvím dojde k napojení na podvědomé touhy a emoce čtenářů, kteří tak získají možnost, jak je naplnit.

Budete vidět ve vyhledávačích

Pokud lidé nepřijdou na váš web, nemohou si ani nic koupit. Musíte být vidět ve vyhledávačích. Texty napsané v souladu s principy SEO dokáží doslova divy. Umí připravit potravu, kterou budou vyhledávače milovat, tudíž je pak budou zobrazovat i uživatelům ve výsledcích vyhledávání.

Stanete se autoritou ve svém oboru

Psaní je nejjistější způsob, jak dosáhnout pozice autority v jakémkoli oboru. Představte si, že za vámi budou zákazníci chodit sami, protože vám budou bezmezně důvěřovat. Novináři vám budou sami volat, protože vy pro ně budete tím, kdo nastoluje trendy.

Zvýšíte tržby

Existují tisíce příkladů, kdy texty na webu nebo v inzerátech mnohonásobně zvýšily tržby. Jejich potenciál je i dlouhodobý, neboť pomáhají navazovat osobní vztahy a budovat loajalitu. Promyšlená práce se slovy a vhodné texty jsou investicí k nezaplacení.

Vyšší míra konverzí o 202 procent

Personalizované pobídky na webových stránkách dokážou zvýšit míru konverzí o 202 %. Umíte je napsat?

Texty od nás píšou zkušení copywriteři s dlouholetou praxí. Každé slovo má své místo, a hlavně svého čtenáře. Copywriting je umění i věda v jednom. Text musí zaujmout, vtáhnout a komunikovat se čtenářem, musí jej dokázat vést. Copywriter musí znát zásady psaní marketingových textů, musí mít v malíčku psychologii a vycházet z analytických dat. Počítá se každé slovo, ale jen ve správnou chvíli a ve správném kontextu. Na prvním místě je vždy čtenář – uživatel a zákazník.

Chcete zvýšit míru konverzí na webu prostřednictvím textů?
Pošlete nám zprávu a pustíme se do toho

Propojujeme firmy se zákazníky

Copywriting pro B2B a B2C = B2H

Pohybujeme se na pomezí světů. Naše texty promlouvají k firemním zákazníkům, stejně jako ke koncovým spotřebitelům. Všichni jsou totiž lidé!

Píšeme pro lidi. Propojujeme firmy se zákazníky. Lidi s lidmi. Business to humans. B2H.

Pokud to vidíte stejně, pojďme se spojit.

Strategické texty budou pracovat za vás

Vytvoříme pevné základy pro váš marketing

Strategické texty jsou jako pilíře. Stojí na nich veškerá on-line komunikace a můžete se o ně opřít i při plavbě na bouřlivých vlnách PR. Strategické texty jsou to, kde definujete svou značku, své poslání a benefity pro zákazníky. Jsou to texty na webu, kde píšete o své firmě, svých produktech a své nabídce. Je to prostor připravený pro zákazníky. Jsou to ale také zásadní texty, které vysíláte do mediálního prostoru a které sdělují ostatním, kdo jste. Strategické texty jsou důležité a jejich tvorbu nesmíte nechat náhodě.

Naši specialisté vám připraví strategické texty přímo na míru. Při jejich tvorbě vyjdeme z marketingové strategie a dodáme vám texty, které přesně vystihnou vaše podnikání a podtrhnou jedinečnost vašich produktů a služeb pro ty správné cílové skupiny zákazníků.

Význam strategických text je v tom, že pro vás pracují dlouhodobě. Jednoduše sdělují, kdo jste a s čím přicházíte. S těmito texty budete dál pracovat ve své komunikaci, marketingu a PR, budete se na ně odkazovat. Návštěvníci vašeho webu je vždy najdou, stejně jako je najdou novináři, kteří v nich naleznou předpřipravené odpovědi na své otázky.

Nezávazná poptávka

Napište nám o svých plánech a cílech. Najdeme způsob, jak je pomocí textů překonat.