+ 420 770 126 519

Sociální sítě

Profesionální správa sociálních sítí. Efektivní reklama. Vysoká míra návratnosti investic.

Průměrný uživatel přistupuje ke svým profilům na sociálních sítích 14x za den.

Uvidí tam vás, nebo vaši konkurenci? 

Sociální sítě jsou příležitost pro vaše podnikání

S námi dostanete komplexní řešení pro vaše podnikání

Sociální sítě nabízí potenciál pro budování značky, zvyšování povědomí o produktech a službách a zejména pro navazování a rozvíjení vztahů s uživateli. Víme jak na to, a proto se postaráme o komplexní správu vašich sociálních sítí.

Správa profilů na sociálních sítích
Pravidelná tvorba příspěvků
Reklama a zvyšování dosahu vašich příspěvků
Zapojení fanoušků do diskusí
Monitoring a optimalizace podle dat

Naši klienti ví, proč svěřili své sociální sítě právě nám

Chcete zvýšit výkonnost marketingu na sociálních sítích?

Pošlete nám zprávu a pustíme se do toho

Jak funguje dobrá

Agentura pro marketing a propagaci na sociálních sítích

Jak poznáte, která sociální síť je pro váš marketing nejvhodnější? Kde jsou vaši potenciální zákazníci? Jak je oslovit a navázat s nimi vztah? Jak s nimi mluvit? Podobných otázek je celá řada a my se s nimi potýkáme při práci pro naše klienty každý den. Základem je vždy jasně daná strategie, která slouží jako vodítko pro každodenní úsilí.

Práce se sociálními sítěmi vyžaduje čas. Musíte pravidelně vytvářet obsah a pružně reagovat na komentáře a zprávy od uživatelů. To je tisíckrát ověřený recept na úspěch. Máte na to ale čas? Náš tým je připravený převzít odpovědnost za marketing na sociálních sítích za vás a uvolnit vám kapacity pro práci na vašem vlastním podnikání.

Víme, jak dělat marketing na sociálních sítích efektivně a vyždímat z každé investované koruny maximum pro naše klienty. Vaše investice do marketingu na sociálních sítích se musí vyplatit. My to víme, a proto vám to můžeme garantovat.

Dobrá agentura ví, co musí dělat a co rozhodně nesmí

CO DĚLAT

CO NEDĚLAT

Sociální sítě zvyšují návštěvnost webu a vedou k vyšší míře loajality

Sociální sítě jsou nepostradatelným zdrojem návštěvnosti pro váš web a landing pages. Přivádí uživatele, kteří cíleně hledají řešení na své aktuální problémy. Tito uživatelé vás už díky sociálním sítím poznali a získali k vám důvěru. Vaše přítomnost a aktivity na sociálních sítích tak mohou přispívat ke získávání nových zákazníků, ale i ke zvyšování jejich loajality.

Hledáme příležitosti pro naše klienty

Ozvěte se hned

Jaký přínos bude mít marketing na sociálních sítích pro vaše podnikání?

Nejprve si představte množství lidí, kteří jsou na sociálních sítích a kolik času na nich denně tráví. Většina uživatelů má navíc účty na více sociálních sítích. To je takřka neomezený potenciál pro váš marketing.

Přínos pro podnikání má marketing na sociálních sítích zejména tehdy, pakliže je dělaný strategicky a poskytuje uživatelům hodnotu. Úkolem marketéra je najít správné uživatele ve správnou chvíli na správném místě, aby vyslané sdělení splnilo svůj účel.

Základní přínosy marketingu na sociálních sítích lze kvantifikovat počtem oslovených uživatelů, jejich zapojením do konverzací, ale také počtem návštěvníků webu, kteří přijdou ze sociálních sítí, a mírou konverze. Konverze může být například uskutečněná objednávka nebo přihlášení k odběru newsletteru.

Marketing na sociálních sítích vám přinese

Bezplatná konzultace

Uchopte svou příležitost díky marketingu na sociálních sítích