+ 420 770 126 519

PPC reklama

100x více potenciálních zákazníků za pár tisíc korun

Uživatelé kliknout pouze na 10 % ze všech PPC reklam ve vyhledávačích. Je mezi nimi vaše reklama?

Svěřte své PPC kampaně profesionálům.

PPC reklama je cenově výhodný nástroj prodeje

PPC reklama je ověřená metoda pro získávání nových zákazníků. Funguje na principu zobrazování reklam ve výsledcích vyhledávání v internetových vyhledávačích (Google, Seznam aj.) a na sociálních sítích. Platíte vždy pouze za proklik, tedy za návštěvníka, který prostřednictvím inzerátu přijde na vaše webové stránky. Touto cestou můžete získat stovky nových zákazníků za velmi příznivou cenu.

PPC reklama umožňuje kontrolu nad tokem návštěvníků přicházejících na vaše webové stránky. A má i další výhody:

Nehrajeme na schovávanou. Naši klienti mají nepřetržitý přístup do reklamních systémů. Mohou tak 24/7 sledovat výkon reklamních kampaní, náklady na reklamy a jejich návratnost.

Bezplatná konzultace

PPC kampaně zajišťujeme od A do Z

Jak to u nás funguje
Kompletní management PPC kampaní
Analýzu a návrh klíčových slov pro tvorbu reklam
Tvorbu textů pro inzeráty
Tvorbu grafických bannerů pro inzeráty
Doporučení pro optimalizaci webu a jeho struktury pro zvýšení míry konverze
Pravidelné měsíční vyhodnocení úspěšnosti kampaní

Co vám přinesou PPC reklamy

PPC reklama pomáhá udržet pozornost zákazníků

Síla remarketingu ve vašich kampaních

Pokud nemáte dostatečně vybudovanou značku, potřebujete získat uživatele přesvědčivou reklamou. Mnohdy však nestačí, když uživatel jednou navštíví vaše webové stránky, aby u vás rovnou nakoupil. Je potřeba jej cíleně oslovovat opakovaně.

PPC reklamy umožňují zobrazovat stejnou reklamu stejnému uživateli na více místech, a to opakovaně. Tato technika se nazývá remarketing. Pomocí remarketingu se bude potenciálnímu zákazníkovi připomínat navštívená webová stránka s produkty nebo službami, o které projevil zájem. Mnohonásobně se tak zvýší šance, že svůj zájem promění v koupi.

Výhoda remarketingových reklam je, že se zobrazují na webových portálech, které si jako inzerent předem vyberete. Může to být například hobby portál pro zahrádkáře, který uživatel rád navštěvuje a konzumuje tu obsah, který ho zajímá. V tomto kontextu se mu pak budou opakovaně zobrazovat vaše reklamy.

Je to složité? Rádi pro vás remarketingové kampaně vytvoříme.

Chcete vytěžit maximum ze svých PPC reklam?

Napište nám

PPC reklama na sociálních sítích

Rychlé výsledky za příznivou cenu

Sociální sítě jsou dynamické prostředí, které nabízí takřka neomezený prostor pro marketing. Pokud chcete dosahovat rychlých výsledků za příznivou cenu, vsaďte na placenou propagaci na sociálních sítích.

Výhodou propagace na sociálních sítích je bezkonkurenční množství uživatelů, kteří je používají, ale také možnosti cílení na konkrétní skupiny uživatelů. Reklamy lze cílit geograficky, podle věku, zájmů, chování na dané sociální síti atp. Inzerenti mají k dispozici také celou řadu reklamních formátů – reklamní posty, textové reklamy, vizuální reklamy, video, a to vše v různých variacích na míru uživatelům a jejich zvyklostem. Reklamy na sociálních sítích jsou přirozeně optimalizované pro mobilní telefony.

Využijte potenciál sociálních sítí a možnost přesného zacílení reklam

Bezplatná konzultace

Zvýšíme návštěvnost vašeho webu, zvýšíme počet poptávek a zvýšíme vám tržby prostřednictvím PPC kampaní